[sp_easyaccordion id=””]

سئو سایت به صورت سالانه،ماهانه،هفتگی

اگر قصد صرف بودجه مشخصی را دارید و جدا از هدفتان که رسیدن به صفحه اول گوگل است، بودجه محدودی در این زمینه دارید و می خواهید آرام آرام به هزینه کردن در این پروسه بپردازید. این نوع سیاست برای بسیاری از کسب وکارهایی که از یک محیط فیزیکی مانند یک فروشگاه در یک مرکز خرید برخوردارند، و بالطبع درامدی دارند و در کنار آن علاقه مندند در سال های آینده از وبسیات خود نیز مشتریانی کسب کنند، بسیار مناسب است.
صاحبین این گونه سایت ها در حال حاضر عجله و اشتیاقی برای کسب درامد از وبسیات ندارند، چرا که درامد خوبی هم اکنون دارند. آنها در آینده می خواهند به درامد خود افزوده و یا صرفا به شکل آنلاین فعالیت کنند. ما این نوع اهداف بلند مدت را بسیار تقدیر می کنیم، چرا که آینده نگری در آنها وجود دارد و همواره اعتبار سایتی که دارای سن بیشتری است، بالاتر می باشد.
هزینه کردن ماهانه بر روی سئو برای سایت هایی که دارای کلمات رقابتی هستند و یا سایت هایی که در یک یا دو کلمه کلیدی در صفحه اول قرار دارند و قصد دارند در سایر کلمات کلیدی نیز آرام آرام در صفحه اول قرار گیرند نیز بسیار مناسب است.
از دیگر مزیت های صرف هزینه ماهانه بر روی سئو، سپردن بخش تهیه محتوا به ماست. یکی از موارد بسیار مهم در پروسه سئو، تهیه محتوا و به روز رسانی مرتب سایت از طرف کارفرماست. اما بسیاری از کارفرماها فرصت و تخصص چنین کاری را ندارند. در پروژه های ماهانه سئو می توانید این فرایند را به ما بسپارید تا سایت شما از نظر به روز رسانی نیز مشکلی نداشته باشد. در نظر داشته باشید که امروزه یک سایت بدون بخش تولید محتوا، نمی تواند در سئو موفق باشد.

قیمت سئو سایت

هزینه سئو بر اساس مقاله و محتوای شما متفاوت است.مقاله ها عمدتا از 1000 کلمه تا 5000 کلمه هستند . که ما در مقاله پنج کلید مهم و اصلی در سئو ، اصول اولیه سئو را توضیح داده ایم.

هزینه سئو خارجی سایت وابسته به تعداد بک لینک ها، کیفیت بک لینک ها و میزان فعالیت سایت در شبکه های اجتماعی است. سئو خارجی شامل طیف گسترده ای از فعالیت هاست که یک سئوکار حرفه ای آنها را برای شما انجام خواهد داد. در حالت کلی سئو خارجی به تنهایی فایده زیادی نداشته و بهتر است که پروسه سئو سایت ترکیبی از سئو خارجی با سئو داخلی و فنی باشد یک وب سایت کندتر به این معنی است که شما خطر از دست دادن مخاطبان خود و افزایش نرخ پرش خود را دارید. همچنین، می‌توانید با برداشت‌های نامطلوب از موتورهای جستجو خارج شوید. در همین حال، 93 درصد از تجربیات اینترنتی با موتور جستجو شروع می شود. برترین نتیجه گوگل 33 درصد شانس کلیک دارد. در عین حال، 75٪ از مردم حتی به صفحه اول نتایج جستجو نگاه نمی کنند. به علاوه، سرعت وب سایت یکی از فاکتورهای رتبه بندی گوگل از سال 2010 بوده است. به عبارت دیگر، یک وب سایت سریعتر منجر به تجربه کاربری بهتر، ترافیک بیشتر و تبدیل بیشتر می شود. همه اینها به سئو و رتبه بهتر کمک می کند. برای وب سایت های وردپرسی و موارد مشابه، داشتن یک وب سایت سریع با داشتن یک ارائه دهنده هاست شروع می شود. به خواندن ادامه دهید تا در مورد نحوه بهینه سازی سرعت وب سایت برای یک رتبه سئو بالا بیاموزید آیا تا به حال به این فکر کرده اید که کدام متن برای بازدیدکنندگان صفحه مورد توجه قرار می گیرد و برعکس، کدام متن باعث می شود تا در سریع ترین زمان ممکن آن را ترک کنند؟ کپی رایتر متن را منطقی، منسجم و درست در رابطه با الزامات سئو می کند. چنین متخصصی می داند که چگونه کلمات کلیدی را به درستی انتخاب و ترتیب دهد. در این مورد، باید تعداد کلمات کلیدی را در نظر بگیرید. برای استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی، سایت ممکن است تحت فیلتر قرار گیرد که به طور قابل توجهی بر نتایج جستجو تأثیر می گذارد. برای اینکه منبع رتبه خوبی داشته باشد، کپی رایترهای سئو صفحات را با کلمات کلیدی پر می کنند و بر روی استنادها و ذکر نام های تجاری کار می کنند

سئو داخلی و سئو خارجی

سئو وب مستررseo webmasterr

سئوی کامل به شما کمک می کند تا با استراتژی های سئو هوشمندی که واقعا کار می کنند و نتایج قابل اندازه گیری را به شما ارائه می دهند، بپردازید. ما به شما مشاوره رایگان  وب سایت شما را ارائه می دهیم.

تماس بگیرید

هزینه سئو با کلمه کلیدی مخصوص کسب و کار شما

همه ی کسب و کار ها و سایت ها اعم از سایت شرکتی،فروشگاهی،خدماتی و . . . نیاز به سئو دارند . سئو سایت و سئو محتوا. برای بیشتر دیده شدن و فروش بیشتر محصولات و خدماتتان حتما نیاز به متخصص سئو دارید.

Add anything here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Research

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

LAtest NEws