تعریف سئو با دید عمیق✔️🔥

تعریف سئو درک عمیق

تعریف سئو یا منظور گوگل از سئو چیست؟

سئو یا اس ای او (S E O )

بهینه‌سازی موتور جستجو

Search Engine Optimization

کدام درست است؟ سئو بین فارسی زبانان رواج پیدا کرده ولی درست آن اس-ای-او می باشد. در کل دنیا از همین نام استفاده می شود.تعریف سئو از نظر گوگل به عنوان دسته بندی اظلاعات در گام اول و انتخاب بهترین نتیجه در گام دوم به کاربران نشان می دهد. در نتیجه ما نباید فقط حضور داشته باشیم و باید بسیار تلاش کنیم برای بهینه سازی و سئوی محتوا و سایت خودمون تا در نتایج گوگل باشیم و نسبت به رقیب سبقت بگیریم با پشتکار و رعایت اصول سئو به صدر نتایج گوگل بیایم . پس این دیدگاه که اگر ما فقط یک سایت راراه اندازی کینم و توقع داشته باشیم در صدر گوگل قرار بگیریم کاملا اشتباه است.دنیا دنیای رقابت است مخصوصا در قسمت محتوا.

عامل رتبه بندی در گوگل

عامل رتبه بندی در گوگل این است که بهتر از رقبا به مخاطبین خودمون کمک کنیم . اگر  سایتی در محتوای خودش فقط به بدیهیات بپردازد ولی در یک سایت دیگر به بیان تجربه پرداخته باشد و کامل تر باشد یقینا گوگل آن سایتی را بالا میاورد که بهتر توانسته به مخاطبینش کمک کند.
تعریف سئو با دید عمیق

دو روش مهم برای سئو سایت وجود دارد.

سئوی داخلی on page seo

سئوی خارجی off page seo

سئو داخلی به مجموعه آیتم هایی گفته مب شود که تحت کنترل مدیر سایت است و در داخل سایت باید انجام شود. مثال : بهینه سازی تصاویر – ایجاد ساختار مناسب لینک ها – لینکسازی داخلی سئو خارجی به فعالیت های خارج از سایت مربوط می شود و در آن قدرت برند حرف اول را می زند. تعداد لینک هایی که از دیگر سایت ها به سایتتان منتهی می شود و میزان فعالیتتان  در شبکه های اجتماعی از جمله اقدامات مهی است که در سئوی خارجی مطرح است.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.